Pobierz SeeMap

SeeMap to darmowy system nawigacji turystycznej.

Cechy aplikacji SeeMap:

  • łatwa i intuicyjna w użyciu dla każdego
  • zawiera konturową mapę Polski
  • umożliwia darmowe pobranie wszystkich map turystycznych (na Androida i Windows Phone) dostępnych w systemie SeeMap
  • wyświetla położenie użytkownika na czytelnych i bogatych w treść mapach turystycznych
  • umożliwia tworzenie punktów użytkownika, rysowanie trasy do przejścia i zapis śladu GPS na mapie, którym się poruszamy
  • umożliwia nawigowanie wzdłuż wyznaczonej trasy
  • umożliwia wymianę danych (punktów, tras, śladów) między programami SeeMap
  • automatycznie załadowuje najdokładniejszą mapę dla wskazanych terenów

SeeMap AN, czyli nawigacja turystyczna na Androida

SeeMap AN jest oprogramowaniem przeznaczonym do pracy na urządzeniach z systemem Android. Może pracować zarówno na smartfonach jaki i tabletach różnego rozmiaru. Aplikacja jest dostępna w sklepie Google Play i jest darmowa. Wymaga systemu Android w wersji od 2.2 wzwyż.

SeeMap WP, mapa turystyczna na urządzenia z systemem Windows Phone

Aplikacja jest dostępna w sklepie Windows Marketplace i jest darmowa. Przeznaczona jest na wszystkie urządzenia z systemami Windows Phone w wersji 7 i 8.
Aplikacja posiada wszystkie cechy SeeMap AN na Androida.

Seemap PC

Program przeznaczony na urządzenia z systemami Windows XP, Vista, 7 i 8.

Posiada wszystkie cechy aplikacji SeeMap AN na androida. Umożliwia wygodną pracę na dużych monitorach, planowanie wycieczek, rysowanie tras do przejścia i wysłanie tych tras poprzez Internet na urządzenia z mobilną wersją SeeMap’a.

Program SeeMap PC v1.7.0 można pobrać tutaj (4,4MB): Pobierz

Widok map 3D w aplikacji SeeMap

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że w sklepie Google Play dostępny jest już SeeMap AN z funkcją widoku 3D oraz Panoramy 3D.

Funkcja panoramy polega na tym, że stojąc w górach z włączonym GPS i widokiem 3D ustawiamy telefon tak, jak byśmy robili nim zdjęcie. W tym momencie na ekranie pokaże się widok gór (mapa 3D), na który patrzymy. Obracając się wokół własnej osi widzimy jak obraca się również automatycznie mapa na ekranie pokazując przez cały czas prawidłowy widok (mapa jest w pełni orientowana w terenie). Pochylając telefon zaczynamy patrzeć na mapę z „widoku ptaka”. Funkcję panoramy włączamy poprzez naciśnięcie przycisku z widokiem góry. Funkcję można przetestować także w warunkach domowych – ważne, aby być z dala od urządzeń elektronicznych (telewizory, komputery) mogących zakłócać kompas magnetyczny.